0
0
0

Виникнення і розвиток компанії FlavourArt

Виникнення і розвиток компанії FlavourArt

Компанія з виробництва ароматизаторів FlavourArt була заснована в 2006 році італійською сімейною парою, з великим досвідом в цій сфері. Прихильність до органічної хімії і цілеспрямованість стали візитною карткою і великою гідністю компанії. У 2007 році компанія відкрила офіційний сайт та інтернет-магазин FlavourArt, що б представити свою продукцію всьому світу і мати можливість продавати ароматизатори FlavourArt безпосередньо покупцям. Велика розмаїтість і відмінна якість ароматизаторів FlavourArt припала до душі і професіоналам і любителям кухарського мистецтва, так і почався зоряний час компанії з виробництва харчових ароматизаторів FlavourArt.

Компанія FlavourArt завжди йде в ногу з інноваціями і новими віяннями. Тому в 2009 році, коли в світі почав набирати популярність вейпінг, компанія серйозно задумалася про те чи можна використовувати їх ароматизатори для застосування в електронних сигаретах. Тоді ніхто й подумати не міг, як вплине компанія на світ вейпінга в цілому. Цілих п'ять років компанія з виробництва аромок FlavourArt вкладала свої сили і засоби, привернула своїх кращих професіоналів для ретельного вивчення і перевірки, в пріоритеті яких стояла безпека і якість ароматизаторів для виготовлення рідин до електронних сигарет. Така ініціатива була безпрецедентною в даній сфері. І вже в кінці 2013 року компанія FlavourArt стала визнаним світовим лідером з виробництва ароматизаторів і рідин для електронних сигарет.

Контроль якості і постійний розвиток в цій області привертає все більше і більше шанувальників і споживачів ароматизаторів FlavourArt в світі вейпінга.

Чому варто купити ароматизатори FlavourArt:

  • безпечні для здоров'я
  • лінійка складається більш ніж з 150-ти різноманітних смаків (фруктово-ягідні, тютюнові, десертні, кондитерські, тонізуючі, і т.д.)
  • сертифіковані в Європі
  • мають високий рівень концентрації в порівнянні з іншими ароматизаторами
  • кожен смак FlavourArt уособлює собою складну композицію нових технологій, наукового підходу і мистецтва.
Коментарі