0
0
0

Самозаміс. Як зробити рідину для електронних сигарет

Самозаміс. Як зробити рідину для електронних сигарет

      Вітаємо тебе любий друже. Наша розмова буде на тему самозаміса (самостійного приготування рідини для електронної сигарети). Сьогодні в вейп шопах представлена ​​величезна кількість рідин з великою різноманітністю смаків, співвідношенням PG / VG, з нікотином і без, від виробників з різних куточків світу. Рідини для електронних сигаретного досвідчений вейпер не завжди серед всього це асортименту може знайти саме те що бажає душа. Та й цінники на якісні рідини досить високі, наприклад не кожен готовий викласти 20 $ за Американську преміум рідину. Вартість самостійно приготовленої рідини буде набагато менше, а якщо Ви завзятий вейпер, то ця економія буде значно відчутною. Так само замішуючи рідину Ви можете обрати тільки якісні інгредієнти (пропіленогліколь, гліцерин, ароматизатор) і в результаті отримати гідну преміалку власного приготування. І звичайно ж ви отримаєте унікальну за смаком рідину, таку як хочеться саме вам.

Як же самостійно приготувати рідину для заправки електронних сигарет?

У цій статті ми постараємося максимально розкрити тему самозамеса і розповісти всі тонкощі самостійного приготування.

Ви дізнаєтеся:

 • які компоненти використовувати;
 • етапи приготування рідини;
 • як зробити найсмачніший заміс;

Які компоненти використовувати.

З яких же компонентів складається рідина для вейпу?

 • Пропіленогліколь (PG);
 • Гліцерин(VG);
 • Дистильована вода (AD);
 • Ароматизатор;
 • Нікотин;

Тепер давайте розглянемо кожен з компонентів більш детально.

ПРОПІЛЕНОГЛІКОЛЬ (PG)

  Пропіленгліколь - це рідина майже без запаху, прозора, безбарвна, трохи в'язка за своєю консистенцією, має слабо виражений солодкий пррисмак. PG здатний досить швидко проникати в слизову людини, тому є відмінним засобом для доставки в організм нікотину і ароматичних речовин. Використовується в харчовій, медецинській, косметичній, промисловості в якості речовини для збереження вологи. Наполегливо рекомендуємо Вам використовувати тільки добре очищений PG, такий як DOW, USP і т.д., так як саме очищення даного компонента впливає на його якість. Недоочищений пропіленогліколь має гіркуватий присмак і медичний запах.

Шкода для організму

Застосування даної речовини схвалено світовими асоціаціями охорони здоров'я. На даний момент немає зареєстрованих побічних ефектів від його використання. Тому можна вважати його присутність в рідинах для електронних сигаретах безпечним

ГЛІЦЕРИН (VG)

  Безбарвна в'язка речовина, має солодкуватий присмак з ледь вловимим запахом.

Сьогодні область застосування даної речовини різноманітна і досить широка: це медицина, харчова промисловість, виробництво рідин для електронних сигарет, також гліцерин застосовується при виробництві косметики, в сільському господарстві, в текстильній промисловості.

Але нас цікавить гліцерин як інгредієнт рідини для вейпа. Від кількості гліцерину в рідині безпосередньо залежить кількість утворюємої пари і чим більше буде його частка тим рідина буде більш м'якою. Але перед тим як замішувати рідину з великим вмістом гліцерину, переконайтеся наскільки таке співвідношення PG / VG підійде саме для вашого девайса.

Також ми не рекомендуємо при виготовленні самозаміса використовувати гліцерин з аптеки, так як в аптеках продають Гліцерол - це гліцерин з додаванням води.

Шкода гліцерину

гліцерин в рідинах для електронних сигаретах шкоди не приносить. Небезпека може виникнути в разі, коли є індивідуальна непереносимість цієї речовини.

Купуючи гліцерин і пропіленгліколь звертайте свою увагу на три букви - "USP".

"USP" - стандарт якості і чистоти продуктів та інгредієнтів для харчової і фармацевтичної промисловості

НІКОТИН

Масляниста рідина з гірким смаком, є алкалоїдом, який міститься в рослинах, переважно в листках і стеблах тютюну.

Нікотин - токсична речовина. Не перегинайте з його вживанням і кількістю в рідині.

Більшість вейпшопів продають вже готові бази для самозаміса. База являє собою суміш двох (PG \ VG) або трьох (PG \ VG \ Нікотин) компонентів з різними варіантами пропорцій. Бази полегшують процес самостійного приготування рідини, так як вам не потрібно буде розраховувати точні пропорції гліцерину і пропіленогліколю. Також бази бувають як без вмісту нікотину (нульовкі), так і з нікотином 1,5%, 3%, 6% і т.д .

АРОМАТИЗАТОР

Ароматизатор - є штучною або натурально синтезованою речовиною, яка додається для додання смаку і аромату.

Натуральні ароми - складаються виключно з натуральних харчових компонентів, тому ціна на такі ароматизатори набагато вище та й асортимент смаків не особливо великий. Ароматізатори ідентичні натуральним (синтетичні) - отримують шляхом синтезу тієї чи іншої речовини, такі ароматизатори є абсолютно нешкідливими для людського організму їх активно застосовують в харчовій промисловості. Вони мають велику різноманітність смаків, нижчу вартість. Саме завдяки вартості та різноманітності синтетичні ароматизатори і отримали високу популярність серед вейперів.

Смаків ароматизаторів для самозаміса велика безліч:

 • фруктові;
 • ягідні;
 • тютюнові смаки;
 • десерти та випічка;
 • горіхові;
 • освіжаючі м'ятні (ментолові);
 • зі смаком напоїв;
 • і багато інших.

Етапи приготування рідини

1. Основа для замісу

існує два варіанти:

 1. Купити готову базу, з необхідною пропорцією PG \ VG і змістом нікотину. Даний варіант рекомендується новачкам.
 2. Придбати всі компоненти окремо і приготувати основу (базу) самостійно. Рекомендуємо використовувати спеціалізовані калькулятори самозаміса для точного розрахунку кількості інгредієнтів.

2. Додавання ароматизаторів

Уважно поставтеся до цього етапу, тому що не вірна кількість аромок може зіпсувати вашу рідину.

Дотримуйтеся рекомендованих пропорцій того чи іншого ароматизатора. В інтернеті є безліч легких у приготуванні, смачних, а головне перевірених рецептів.

3. Змішування і настій

  Після додавання всіх інгредієнтів необхідно щільно закрити тару і гарненько все потрясти до повного змішування всіх компонентів. І поставити в сухе темне місце для настою. Час настою рідини залежить від компонентів які в ній використовувалися. Деяким аромкам для повного розкриття смаку необхідно більш тривале настоювання (не менше 14 днів), а інші, наприклад малайзійські аромкі, можна парити через кілька днів.

Як зробити найсмачніший заміс

 

Смак справа суто індивідуальна, і рекомендувати щось певне ми не можемо.

Але загальні рекомендації все ж є.

  Пробуйте більше різних ароматизаторів. Один і той же смак ароматизатора від різних виробників-це дві абсолютно різних аромкі.

Змішуйте вже перевірені рецепти, спробуйте виключити будь-який ароматизатор з цього рецепту і зрозуміти його вплив на загальний смак рідини.

Спробуйте ароматизатори з не дуже хорошими відгуками - так як більшість з них отримали негативні відгуки тільки тому, що їх змішували в неправильній пропорції.

Намагайтеся не змішувати нереалістичних смаків, на зразок «виноградно-банановий чізкейк на кремово-карамельній подушці з кавовими нотками і легким присмаком шампанського» нічого доброго з цього не вийде.

Використовуйте прості рецепти, адже простій не означає поганий.

Сподіваємося що наші поради допоможуть Вам створити власну преміум рідину.

 

Густого і смачного вам пару

 

Коментарі